MojAndroid

Google Currents patrí bezpochyby medzi jednu z najlepších RSS aplikácií na Google Play Store. Hovorí o tom aj niekoľko miliónov inštalácií tejto aplikácie a fakt, že je v Android komunite veľmi obľúbená. Už od samotného vydania ponúkala táto aplikácia výborný dizajn a výkon, no nič nie je dokonalé. To nám dokazuje aj samotný Google, ktorý svoju aplikáciu dokázal ešte viac vylepšiť. Výsledkom je nové, vylepšené prostredie a vyšší výkon, ktorý zaručuje ešte plynulejšie čítanie vašich noviniek.

Aktualizácia aplikácie Google Currents prináša nový dizajn prostredia, ktoré odteraz spĺňa štandardy Androidu ešte viac. V Currents nájdete nový stavový riadok, ktorý sa odteraz automaticky skrýva a objavuje. Tento riadok dopĺňajú aj skryté tlačidlá, ktoré sa zobrazia po dotyku. Okrem nich nájdete v stavovom riadku aj navigačné pole, pomocou ktorého môžete vašu knižnicu správ prehliadať ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Ako sme už spomínali, Google okrem dizajnu vylepšil aj výkon, samozrejme, že opravili aj doteraz známe chyby a nedostatky. Ak máte Google Currents nainštalované, môžete si prevziať aktualizáciu v Play Store, ak túto aplikáciu nainštalovanú nemáte, určite ju aspoň vyskúšajte, stiahnuť si ju môžete pomocou nášho widgetu nižšie zadarmo z Play Store!

  

29.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+