MojAndroid

Google čoskoro vypustí novú aktualizáciu pre najpoužívanejší prehliadač Google Chrome. Číslo verzie je 55.0.2883.84 a po novom umožní sťahovať videá, hudbu a celé stránky pre neskôršie offline pozeranie. Vaše stiahnuté média budete môcť pozerať a zdieľať bez toho, aby ste opustili prehliadač. Nová verzia prinesie aj funkciu zvýraznenia chýb v textových poliach a ponúkne niekoľko návrhov na základe kontextu. Google sa klasicky zameral aj na opravy výkonu a stability.

Po nainštalovaní nového Chrome sa vám v menu zobrazí tlačidlo stiahnutia hneď vedľa záložiek. Keď sa nachádzate na žiadanej webovej stránke alebo pozeráte video, ktoré potrebujete stiahnuť, stačí na naň kliknúť. Keď sa médium stiahne, budete ho môcť prehrávať aj v offline režime. V sekcii “Stiahnutia” budete vidieť všetky média, ktoré ste si doteraz stiahli.

Aktualizácia prehliadaču Google Chrome bude dostupná už v priebehu nasledujúcich dní.

chrome-android-downloads

Zdroj: Android Central

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+