MojAndroid

Pojem Easter Egg je vo svete IT známym. Ide o ukryté funkcie či minihry, ktoré Google vkladá napríklad aj do všetkých verzií Androidu. Najnovšie takúto ukrytú minihru nájdete aj v prehliadači Google Chrome. Ide o jednoduchú hru s T-Rexom skákajúcim cez kaktusy, ktorá sa objaví vždy, keď stratíte pripojenie k internetu a pokúšate sa načítať nejaký web. Pri zobrazení T-Rexa a hlášky “No Connection” stačí stlačiť medzerník, ktorým následne aj skáčete cez prekážky. Samozrejmosťou je počítadlo skóre, ktoré meria vzdialenosť, ktorú ste prešli.

dino run

Ako tomu býva zvykom, aj v tomto prípade sa našiel nejaký vynálezca a vytvoril podobnú hru pre Android. Jej názov je Dino Run a môžete si ju voľne stiahnuť na svoje Android zariadenie. Ak tak urobíte, alebo ak hru vyskúšate priamo v prehliadači, tak nám dajte vedieť, aké skóre ste nahrali. Mne sa podarilo nahrať 1440 bodov :-)

Verzia: 1.4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

17.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+