MojAndroid

Aplikácia Google Camera (Google Fotoaparát) často rozširuje možnosti fotoaparátu smartfónu, ale občas niektoré jeho vlastnosti nevyužíva naplno. Príkladom je aj premenlivá clona v posledných vlajkových modeloch Samsungu. To by sa však v novej modifikovanej verzii Google Fotoaparátu s číselným označením 6.2 malo zmeniť.

Vďaka nej si budú môcť majitelia jeden a pol roka starých vlajkových lodí Samsungu prepínať medzi clonou f/1.5 a f/2.4. Prvýkrát sa premenlivá clona objavila v modeloch Samsung Galaxy S9 a S9+. Dostal ju aj model Samsung Galaxy Note 9 a aj tohtoročné novinky série Galaxy S10. Zlepšila sa aj kvalita snímok pri nočnom režime Night Sight. V nastaveniach pribudol prepínač pre zobrazenie rozšírených funkcií. Funkcia Top Shot funguje s Google Fotkami konečne aj na iných zariadeniach ako sú Pixely. Pribudla aj funkcia Selfie Flash, ktorá pri fotografovaní selfie snímok prepne grafické rozhranie aplikácie z čiernej na bielu, čo by mohlo pomôcť osvietiť tvár pri horších svetelných podmienkach. Po novom je už možné aj vypnúť zvukové upozornenie na spúšť fotoaparátu. Modifikovanú verziu Google Fotoaparátu 6.2 môžete sťahovať z nasledujúceho linku.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.4.2019
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+