MojAndroid

Google od 11. apríla začal s fotením najväčších slovenských miest pre službu Street View v Google mapách. Informovali sme o tom ešte začiatkom apríla. Vtedy Google oznámil, že bude fotografovať ulice 19 miest, medzi ktorými nechýbali Bratislava, Banská Bystrica, Bardejov, Humenné, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Prievidza, Rimavská Sobota, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava a nakoniec aj Žilina.

Nitra, foto: Martin F.

Spoločnosť Google oznámila svoj zámer, že rozšíri počet miest, ktoré bude fotiť pre Street View a na stránkach informujúcich o pohybe vozidiel Street View  pribudlo ďalších 29 slovenských miest. Online prehliadku ulicami v službe Street View si tak záujemcovia budú môcť vyskúšať aj v mestách Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Žarnovica, Senec, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Šaľa, Kežmarok, Levoča, Sabinov, Vranov nad Topľou, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Dolný Kubín, Ružomberok, Turčianske Teplice a Tvrdošín.

Celkovo je tak na informačných stránkach Street View uvádzaných už 48 miest, ktoré Google svojou technikou nafotografuje.

Nám sa podarilo zachytiť všetky Google autá priamo v Bratislave a odfotili sme si ich spoločne s naším Android autom :)

A tu sú ďalšie vaše fotografie z celého Slovenska:

Bratislava – Dúbravka, foto: Pavol V.

Google auto StreetView Komarno

Komárno, foto: Dodi K.

Google auto StreetView BA most Lafranconi

Bratislava, most Lafranconi, foto: Štefan B.

Google auto StreetView Presov

Prešov, foto: Ľubomír L.

Videli ste aj vy Google auto vo vašom meste? Pošlite nám fotografiu a uverejníme ju v článku.

Foto: čitatelia MojAndroid.sk

24.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+