MojAndroid

Google sa snaží zvýšiť bezpečnosť vlastného operačného systému, a tak na mesačnej báze zverejňuje bezpečnostné aktualizácie pre svoje Nexus zariadenia. Inak tomu nie je ani tento mesiac. Aktualizácia je určená pre modely Nexus 5, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 7 (2013 WiFi a LTE), Nexus 9 (WiFi a LTE), Nexus 10, Nexus Player, ako aj pre Pixel C. Update opravuje 6 kritických chýb systému, 13 veľmi dôležitých bezpečnostných problémov a niekoľko ďalších bugov a nedostatkov. Aktualizácia by vám mala prísť automaticky cez OTA update, no pokiaľ ste ju nedostali, môžete si ju manuálne skontrolovať v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému.

Nexus_5X_recenzia-5

Náš tip
Google testuje vlastnú skupinovú chatovaciu aplikáciu. Bude sa volať Spaces

Zdroj: Google

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+