MojAndroid

Google nedávno ukončil prihlasovanie do beta programu Androidu Nougat, ktorý vybraným používateľom a dobrovoľníkom, prinášal najaktuálnejšie verzie operačného systému. Ten teraz ale nahradil nový beta program pre Android O, do ktorého sa už záujemcovia môžu prihlasovať.

Spraviť tak môžete na stránkach Googlu. Podporované sú ale len niektoré Google Nexus a Pixel zariadenia. Konkrétne modely Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C, Pixel, a Pixel XL. Ďalšie pravdepodobne v blízkej dobe ani nepribudnú. Pre získanie prístupu k beta verziám Androidu O je potrebné sa registrovať.

Viac informácií k beta programu nájdete priamo na stránkach spoločnosti.

Ak ste sa v minulosti zaregistrovali do programu Android N Beta, musíte sa zaregistrovať znova, aby ste dostávali aktualizácie systému Android O. V programe Android Beta môžete zostať aj po zverejnení pôvodného vydania O a zobrazovať si ukážky budúcich údržbových vydaní systému Android O. Ak zostanete, automaticky získate aktualizáciu OTA na predbežné verzie údržbových vydaní hneď po ich sprístupnení. Na konci programu začnete dostávať pravidelné verejné aktualizácie.

Z programu sa môžete kedykoľvek odhlásiť a prejsť späť na stabilnú verejnú verziu Androidu. Poznámka: Ak sa odhlásite, keď máte na zariadení beta verziu Androidu, všetky dáta používateľa na danom zariadení budú vymazané.

 Zdroj: Google

17.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+