MojAndroid

Je čas na to, aby ste si na svoje Nexus zariadenie nainštalovali najnovšiu bezpečnostnú aktualizáciu. Google totižto vypustil augustovú OTA aktualizáciu opravujúcu bezpečnostné chyby a na svojom webe zverejnil aj súbory na manuálne inštalovanie. Aktualizácia opravuje až 8 kritických chýb a detaily o všetkých zmenách nájdete priamo na webe Googlu v sekcii Security Bulletin.

Aktualizáciu si môžete stiahnuť na tieto zariadenia:

Náš tip
Nový Nexus bude mať Android 7.0 a 4 GB RAM, tvrdia dva nezávislé benchmarky

Na manuálne flashovanie je potrebné, aby vaše zariadenie malo natívnu Google ROM a nemalo v sebe žiadne modifikácie systému. Veľkosť aktualizácie je približne 23 MB a ak ste si ju nainštalovali, tak nám napíšte, aké zmeny ste na svojom zariadení postrehli.

Zdroj: Google
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
11.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+