MojAndroid

Google len pred niekoľkými dňami verejne oznámil, že Google Assistant bude dostupný na všetkých zariadeniach s Androidom 6.0 Marshmallow a 7.0 Nougat. Dnes spoločnosť Google oznámila masívne uvoľňovanie svojho asistenta na spomínané zariadenia.

https://www.youtube.com/watch?v=W_BeK48-Bzc

Náš tip
Google asistent bude fungovať na všetkých smartfónoch s Androidom 6.0 a vyšším

Google Assistant nepríde ako samostatná aktualizácia, ale ako súčasť Služieb Google Play. Ak máte v obchode Play dostupnú aktualizáciu na túto aplikáciu a spĺňate podmienku verzie operačného systému, tak zrejme dostávate Google Assistanta. Aktualizácia ale bude uvoľňovaná postupne, a tak je možné, že ju dostanete až o niekoľko dní alebo týždňov. Nevýhodou je tiež to, že Assistant sa dá plnohodnotne využívať len v angličtine. A ako zistíte, či máte Google Assistanta? Dlhšie podržte prst na tlačidle Domov. ;-)

Zdroj: TheVerge

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+