MojAndroid

Najtradičnejšími vianočnými filmami v USA sú jednoznačne Smrtonosná pasca a Sám doma. Druhý menovaný film nájdeme aj v každoročnom štedrovečernom programe slovenských televízií. Komédia režiséra Chrisa Columbusa s rozpočtom cca 20 miliónov zarobila v roku 1990 skoro pol miliardy dolárov. Hlavným hrdinom filmu je 8-ročný Kevin McCallister v podaní Macaulaya Culkina, ktorého rodičia zabudnú doma počas vianočných sviatkov. Ten musí stráviť vianočné sviatky vo veľkom dome sám a zároveň ho ubrániť pred dvojicou nešikovných a komických zlodejov. 38-ročný Macaulay Culkin si teraz zopakoval úlohu Kevina v krátkej vianočnej reklame spoločnosti Google.

Kevin sa opäť zobúdza sám v známom dome a štedrý deň trávi v spoločnosti Google Asistenta. S ním komunikuje cez rôzne zariadenia, či už ide o smartfón alebo smart reproduktor. S jeho pomocou si zistí plán na dnešný deň v Google kalendári, naplánuje položky nákupného zoznamu ako je kúpa novej peny po holení, objedná a zaplatí pizzu, upraví teplotu v dome a nakoniec spustí Operáciu Kevin proti zlodejom. Tá spočíva vo využití elektrických vláčikov alebo elektrického vysávača k rozhýbaniu figurín za záclonami rozsvieteného domu a odstrašeniu zlodejov. Reklamu zverejnil Google na svojej službe Youtube aj konkurenčnom Facebooku.

Náš tip
Google behom jedného týždňa odstránil milióny hodnotení v obchode Google Play
21.12.2018
Zdroj: Facebook

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+