MojAndroid

Google Asistent sa neustále zlepšuje a stáva sa viac “smart” ako jeho konkurencia. S obrovským úspechom prichádza aj obrovská zodpovednosť. Asistenta od Googlu používajú denne milióny ľudí, takže všetko musí fungovať tak, ako by sa od neho očakávalo. Ani taká spoločnosť, akou je Google sa však niekedy nevyhne nejakým problémom.

V posledných dňoch sa množstvo používateľov sťažuje práve na Asistenta od Googlu. Dôvod je jednoduchý – Asistent nezobrazuje upozornenia. Nejedná sa len o niekoľko používateľov s týmto problémom, vyzerá to tak, že problém je väčší, ako by sa mohlo zdať a zasiahol naozaj veľké množstvo používateľov.

Pravdepodobne za to môže aplikácia Google

Pripomienky si pomocou asistenta pridáte veľmi jednoducho, či už pomocou hlasu alebo ich napíšete. Problém nastáva vtedy, keď vás má smartfón na pripomienku upozorniť. Nestane sa nič a smartfón sa správa, akoby ste žiadnu pripomienku nemali. Keďže v dnešnej dobe sa ľudia čoraz viac spoliehajú na svoju elektroniku, mnoho z nich kvôli tomu zmeškalo dôležitý meeting či pohovor.

Problém sa netýka len smartfónov priamo od Googlu, ale aj ostatných značiek. Nie všetci používatelia však majú tento problém, niektorým fungujú notifikácie správne. Podľa Android Police, problém môže byť spojený s najaktuálnejšou stabilnou verziou aplikácie Google (9.0.6). Pokiaľ máte tento problém, riešením by mohlo byť nainštalovanie staršej verzie 9.0.5.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Spoločnosť Google sa zatiaľ k problému nevyjadrila. Používate Google Asistenta? Zaznamenali ste aj vy tento problém?

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Google Asistent získava nádych tmavého režimu
Náš tip
Google Asistent bude čoskoro už na miliarde zariadení!
Náš tip
Kevin je opäť Sám doma, spoločnosť mu robí Google Asistent
30.1.2019
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+