MojAndroid

Tak ako každý mesiac, aj tentokrát sme sa hneď prvý pondelok v apríli dočkali bezpečnostných aktualizácií Androidu pre Nexus a Pixel zariadenia. Konkrétne ide o modely Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9, Google Pixel a Google Pixel XL. Všetky aktualizačné balíčky prinášajú opravu známych chýb a najmä bezpečnostných nedostatkov.

Aktualizáciu by ste mali získať klasickou cestou – cez OTA update – priamo do notifikačnej lišty. Ak sa vám ale nechce čakať, môžete si ju nainštalovať aj manuálne. V tom prípade si môžete stiahnuť aktualizačné balíčky priamo z webu Googlu. Nezabudnite si však zariadenia pred aktualizáciou zálohovať, aby ste o nič neprišli, ak sa niečo pokazí. Návod na manuálnu inštaláciu aktualizácií nájdete priamo na webe spoločnosti Google.

Ak si svoje zariadenie aktualizujete, dajte nám v komentároch vedieť, aké novinky ste v systéme postrehli.

Zdroj: Google

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+