MojAndroid

Spoločnosť Google prináša neustále novinky v rámci svojich služieb vyhľadávania. Teraz prichádza novinka v podobe zobrazenia ikon na domácej obrazovke v prípade vybraných kategórii. Ako obvykle, ani táto nová funkcia zatiaľ nie je dostupná pre všetkých používateľov v rámci aplikácie Google pre vyhľadávanie.

Šport, Zábava a Stolovanie

Náš tip
Google Ultra Pixel – nová vlajková loď od Google?

Novinka zobrazí odkazy na domácej obrazovke. Ide o štandardné ikonky, ktoré môžete presúvať, zlučovať do priečinkov a pod. K danej kategórii sa tak dostanete jedným kliknutím priamo bez hľadania kategórie v rámci aplikácie Google. Možnosť pridania ikonky na domácu obrazovku by sa mala nachádzať nižšie pod každou vybranou kategóriou v aplikácii Google. Zatiaľ je táto funkcia dostupná len pre vybrané kategórie ako Šport, Zábava či Stolovanie.

Náš tip
Google chystá inteligentný reproduktor s obrazovkou

Pre využívanie novej funkcie musíte mať nainštalovanú mobilnú aplikáciu vo verzii 7.11 alebo 7.12 (beta). Napriek tomu je zrejme funkcia stále v štádiu testovania a aktuálne je dostupná len pre vybraných používateľov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

2.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+