MojAndroid

Spoločnosť Google už v súčasnosti prevádzkuje aplikáciu Google Fotky, ktorá používateľom poskytuje alternatívu k vstavanej galérii či možnosť synchronizácie s Google účtom. Na poli sociálnych sietí však nezaznamenala žiadny prelomový úspech. Služby Hangouts a Google + či aplikácie Allo a Duo reálne nemajú toľko používateľov čo konkurenčný Facebook Messenger alebo Skype.

Náš tip
Google Fotky prinášajú informácie o zaradení záberov do albumov

Túto skutočnosť chce spoločnosť zmeniť pripravovanou službou pre rýchlu a jednoduchú úpravu či zdieľanie fotiek s vašimi priateľmi. Môže ísť o akúsi odpoveď na v minulosti populárnu aplikáciu Path, ktorá umožnila zapojiť vaše fotky do určitej piesne. Najväčšou výhodou pred súčasnou konkurenciou majú byť pokročilé ale najmä veľmi ľahko použiteľné nástroje pre úpravu od spoločnosti Google.

Technologický gigant Google priznal existenciu spomínanej aplikácie, avšak označil ju zatiaľ ako pripravovaný experiment. Spoločnosť môže novinku predstaviť tiež na najbližšej konferencii Google I/O. Práve na tej minuloročnej boli predstavené aplikácie Allo či Duo. Nová sociálna sieť pre organizáciu vašich fotiek by mohla byť potenciálne akýmsi spojením aplikácií Path, Google Fotky či dokonca Snapchat.

Mali by ste záujem o takýto druh aplikácie od spoločnosti Google? Aké aplikácie používate vy na úpravu a zdieľanie fotiek s vašimi priateľmi? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

25.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+