MojAndroid

Zábery v pohybe je nová mobilná aplikácia z dielne spoločnosti Google, ktorá vám umožní natáčať zrýchlené videá, upravovať vaše videá či vytvárať zaujímavé krátke GIF animácie. Základ prostredia a funkcií aplikácie je veľmi podobný jej sestre pre operačný systém iOS s názvom Motion Stills.

Náš tip
Aplikácia Google Duo dosiahla viac ako 100 miliónov stiahnutí

K dispozícii máte režim pre zrýchlené video a tiež pre GIF animácie

Aplikácia ponúka dva režimy. Jeden slúži práve na natáčanie zrýchlených záberov a druhý na tvorbu GIF animácií. Výhodou je tiež stabilizácia snímkov priamo v rámci aplikácie a preto v prípade zdieľania nie je potrebná žiadna ďalšia úprava. Až osemkrát zrýchlené zábery môžete natáčať v celkovej dĺžke jedna minúta a k dispozícii je tiež spomalenie, t.j. nastavenie štandardnej rýchlosti. GIF animácia môže mať prostredníctvom aplikácie Zábery v pohybe dĺžku tri sekundy.

Náš tip
Aplikácia Daydream VR prichádza v novej verzii s mnohými vylepšeniami│APK súbor

Novú aplikáciu z dielne spoločnosti Google s názvom Zábery v pohybe si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Podporovaným systémom je operačný systém Android vo verzii 5.1 a novší. Aplikácia sa nachádza v Obchode Play len pár dní a za ten čas už stihla dosiahnuť viac ako 1000 stiahnutí.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: research.googleblog.com

22.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+