MojAndroid

Spoločnosť Duo predstavila počas konferencie Google I/O dve nové aplikácie. Titul Duo určený pre video hovory je už dostupný v obchode Play a čoskoro by sa tu mala objaviť aj chatovacia aplikácia Allo. O tej toho zatiaľ veľa nevieme, no teraz sa môžeme exkluzívne pozrieť na jej prostredie.

Google Allo gif

To vyzerá skutočne veľmi pekne a zároveň nápadne pripomína prostredie inej obľúbenej komunikačnej aplikácie WhatsApp. Samotné okno s chatom je veľmi podobné tomu v aplikácii WhatsApp, no tento prvok prostredia nie je veľmi originálny a nie je náročné ho skopírovať. Podobnosti nájdeme aj pri tlačidle vytvorenia hlasovej správy a animácii, ktorá sa zobrazí pri zrušení nahrávania. Vyššie si môžete pozrieť animáciu v aplikácii Allo a dole zasa vidíte, ako celú situáciu rieši WhatsApp.

Whatsapp gif

Hoci prostredie aplikácie WhatsApp nie je škaredé, je vidieť, že Allo je novší titul s aktuálnejším dizajnom a priamo od Google. Môžeme tak očakávať, že prostredie aplikácie bude veľmi elegantné a používanie nástroja pohodlné. Hoci aplikáciu si ešte vyskúšať nemôžeme, už teraz sa môžete zaregistrovať a mať k aplikácii prístup medzi prvými.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

22.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+