MojAndroid

Spoločnosť Google včera počas úvodnej prezentácie konferencie Google I/O 2016 predstavila okrem iného aj nové komunikačné aplikácie. Allo bude zaujímavý nástroj na klasické chatovanie s podporou bota s umelou inteligenciou, pričom aplikácia Duo bude zasa špeciálne navrhnutá pre jednoduché a pohodlné video hovory. Hoci včera bolo avizované, že novinky prídu až v lete, už teraz je možné predregistrovať sa a uistiť sa, že aplikácie budete mať dostupné medzi prvými.

Google Allo preregister

Aplikácie spolu s popisom sú už dostupné aj v obchode Play. Odtiaľto ich ale ešte nie je možné stiahnuť a miesto tradičného tlačidla Inštalovať sa tu nachádza tlačidlo s nápisom Predbežne zaregistrovať. Táto akcia ale nie je nijako záväzná a po stlačení tlačidla jednoducho vyjadríte súhlas s tým, že v momente, ako bude aplikácia dostupná pre verejnosť, o tom budete informovaní prostredníctvom mailu.

Google Duo preregister

Ak by ste si to aj do toho momentu rozmysleli, predbežnú registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Už teraz si ale v obchode Play môžete pozrieť jednoduchý popis s aplikáciami spolu so screenshotmi, ktoré sem pridal Google. Na skutočné otestovanie aplikácií si zrejme budeme musieť ešte počkať až do oficiálneho vydania, ktoré by malo nastať v lete.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

19.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+