MojAndroid

Spoločnosť Google minulý rok oznámila zrušenie viacerých svojich neúspešných služieb. Najvýraznejší ohlas malo zrušenie sociálnej siete Google+ pre nefiremnú klientelu. Google+ mala byť priamou konkurenciou pre populárny Facebook, ale napriek niektorým podareným prvkom zostala využívaná len technologickou komunitou okolo Googlu. Ďalšou službou, ktorej zrušenie americký gigant minulý rok oznámil, bola komunikačná služba Google Allo. Tá práve dnes 12. marca končí a pokiaľ ste ju využívali, tak máte poslednú možnosť uložiť si históriu vašich konverzácií.

Pre uloženie histórie je nutné ísť do Nastavení a zložky Chat. V nej je nutné vybrať položku export text from your chats. Históriu si budete môcť uložiť buď vo formáte csv alebo zip. Mladá služba Google Allo vznikla len v roku 2016, ale dodnes sa jej nepodarilo naplno v širokej konkurencii presadiť. Umožňovala vlastníkom Android zariadení komunikovať v písomnej forme, pomocou rôznych kreatívnych obrázkov alebo nálepiek. Samozrejmosťou bola podpora Google Asistenta. Google sa chce teraz sústrediť na podporu aplikácie Správy.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Google Mapy dosiahli 5 miliárd stiahnutí v Obchode Play
12.3.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+