MojAndroid

Podľa serveru 9to5Google bude chatovacia aplikácia Google Allo pre web používať podobný spôsob párovania ako používa WhatsApp. Nie je to tak dávno, kedy vývojár z Google, Nick Fox, zdieľal screenshot desktopovej verzie Google Allo. K screenshotu dodal, že aplikácia je len v ranom vývoji a možno sa jej v blízkej budúcnosti dočkáme. Jeho tweet prikladáme sem.

Teraz sa ale podarilo 9to5Google čiastočne aktivovať funkciu z Google Allo a takto nejako vyzerá párovanie na počítači.

Na výber budete mať z dvoch možností párovania. Buď smartfónom naskenujete QR kód na obrazovke vášho PC alebo v aplikáci zadáte špeciálne generovaný kód, ktorý sa vám objaví na displeji. Treba mať na pamäti, že toto nie je ešte finálna verzia, takže sa niektoré veci môžu neskôr zmeniť. Screenshoty ale naznačujú, že Google Allo poskytne jednoduchý spôsob prepojenia mobilných zariadení s desktopom. My si tak budeme môcť aj na PC užiť jednu z obľúbených funkcií – inteligentného Google Assistenta. Momentálne nevieme presne povedať, kedy sa dočkáme Google Allo na desktope, ale veríme, že to bude čo najskôr. Dovtedy si môžete aplikáciu skúsiť na vašom smartfóne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

18.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+