MojAndroid

Google vydal aktualizáciu pre svoju RSS čítačku s názvom Google Reader pre Android platformu, ktorá je synchronizovaná s vašim účtom na google.com/reader. Prínáša niekoľko vylepšení v podobe widgetov na plochu.

Prvý widget s názvom “Reader unread count” vám umožní zistiť počet neprečítaných položiek  a po kliknutí vás zavedie priamo k obsahu v danom zdroji správ. Druhý “News ticker” widget zaberá viac miesta a cyklicky zobrazuje správy z vybraného streamu. Po kliknutí na názov novinky sa vám zobrazí celý článok.

Aby ste nemuseli čítať všetky články, Google vybavil svoju čítačku funkciou “Mark previous as read”, ktorá označí na danej stránke všetky články od miesta kde sa nachádzate vyššie ako prečítané. Aplikácia funguje pre všetky verzie Androidu. Widgety je však možné umiestňovať na plochu až od verzie 2.2.

22.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+