MojAndroid

Patríte aj vy medzi používateľov agresívnych Ad-Block aplikácií? Tieto aplikácie slúžia najmä na blokovanie nežiadúcich či všetkých reklám na webových stránkach. Okrem väčšieho komfortu však tvorcu webovej stránky pripravujete o zisk z reklamy. Tento zisk môže využiť na skvalitnenie služieb na svojej webovej stránke. Aktuálne prichádza informácia od spravodajského portálu Wall Street Journal o aplikácii Ad-Block od spoločnosti Google, ktorá má byť priamo zabudovaná v prehliadači Chrome.

Náš tip
Facebook začne bojovať proti užívateľom s AdBlockom | VIDEO

Ad-block aplikácia od spoločnosti Google má byť predvolená a aktívna v mobilnej aj desktop verzii populárneho prehliadača Chrome. Táto aplikácia bude mať za úlohu blokovať reklamy, ktoré neboli akceptované spoločnosťou “Coalition for Better Ads.” Do tejto skupiny patria vyskakovacie okná, automatické prehrávanie vidoreklamy či reklamy s časovým odpočítavaním pre zrušenie.

Náš tip
NÁVOD AKO V ADBLOCK-U PRIDAŤ VÝNIMKU PRE MOJANDROID.SK

Spoločnosť Google momentálne uvažuje či ich Ad-Block zablokuje len reklamy, ktoré porušujú spomínané pravidlá alebo zablokuje všetky reklamy na stránkach, ktoré používajú spomínané druhy nevhodných reklám. Táto blokovacia aplikácia má priniesť spoločnosti Google tiež určitú dominanciu na danom trhu. Cieľom je presvedčiť používateľov, aby nepoužívali blokovacie aplikácie tretích strán, ale práve produkt z dielne Google. Viac informácií o novom rozšírení sa očakáva v najbližších týždňoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidandme

20.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+