MojAndroid

Uvidíme ako dopadne svet v roku 2012, dúfajme, že neskončí, no Google sa zdá, že začína počítať odhady, ktoré skončili predbežne na 400 miliónoch používateľov Google +. Informoval o tom internetový spravodajský denník LA Times. Je to len teoretické číslo, vychádzajúce z denného prírastku 625 000 používateľov denne.

Google + je konkurenčná sociálna sieť Facebooku, ktorý v priebehu niekoľkých rokov ovládol svetový internet a stal sa fenoménom. Google + je priama konkurencia tejto sociálnej siete, ktorá má ku dnešnému dňu 800 miliónov používateľov. Napriek tomu, Google + je na trhu len od júla tohto roku, za päť mesiacov si získal množstvo svojich fanúšikov a stúpencov. Google + ponúkol funkcie a vymoženosti, ktoré zatiaľ Facebook, ako hlavný konkurent, neponúkol.

Aj keď Google + oslovil množstvo nadšencov sociálnych sietí, mnohí ostávajú k tomuto projektu veľmi skeptickí. Niektorí ľudia majú k dispozícii obe sociálne siete, niektorých Google + stále nepresvedčil. Uvidíme, ako sa Google + bude vyvíjať v roku 2012, je to veľmi sľubný projekt, ktorý buď naberie veľké rozmery, alebo skončí v zatratení.

Zdroj: http://androidcommunity.com/ , http://latimesblogs.latimes.com/

30.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+