MojAndroid

V poslednom čase sledujeme nový trend, vďaka ktorému sa v obchode Play objavujú nové aplikácie spojené s konkrétnym slovenským mestom. Po Žiline sa v obchode Play objavila aplikácia vhodná aj pre obyvateľov východného Slovenska. GoKošice je ideálnou pomôckou pre každého, kto sa chystá stráviť nejaký čas v našom druhom najväčšom meste a presne nevie, ako tento čas vyplní.

GoKošice-1 GoKošice-2 GoKošice-3

Aplikácia je stvorená pre hľadanie a filtrovanie kultúrnych podujatí v meste Košice. Nájdete tu množstvo plánovaných kultúrnych podujatí, ktoré si môžete vyfiltrovať podľa mestskej časti, žánru a dátumu. Okrem toho si môžete vytvárať aj vlastné prednastavené filtre a nechýba ani užitočná funkcia pridania podujatia medzi obľúbené, vďaka ktorej sa budete môcť v budúcnosti vrátiť k svojim predchádzajúcim hľadaniam.

Aplikácia ale nie je dokonalá – nám napríklad nefungovalo vyhľadávanie podľa žánru. Aj napriek tomu tu ale nájdete množstvo zaujímavých podujatí, spomedzi ktorých si určite každý vyberie nejaké, ktoré ho zaujme a osloví. Samozrejme, aplikácia je dostupná úplne zadarmo. V obchode Play sa už síce nachádza pomerne dlho, no počiatočné problémy s nedostatočným počtom podujatí už neevidujeme. My sme našli v aplikácii množstvo zaujímavých podujatí aj na niekoľko mesiacov dopredu, no zároveň tu nájdete podujatia aj v najbližších dňoch.

Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: Zdarma

19.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+