MojAndroid

Štúdio Gameloft patrí medzi velikánov mobilných hier a ich najnovší čin Gods of Rome je jasným dôkazom toho, že sa nejedná iba o hocijakú hru. Ide o skvelý bojový titul, ktorý vás prenesie do antického Ríma, kde udatní bojovníci zvádzali súboje na život a na smrť. Je jasné, že hra najviac poteší fanúšikov bojových hier, kde prebiehajú súboje jeden na jedného.

Ak ste fanúšikom titulov ako Contest of Champions či Injustice: Gods Among Us, herný princíp vám nebude cudzí. V súbojoch budete chcieť poraziť protivníka bežnými alebo špeciálnymi útokmi a vyhnúť sa jeho útokom. V tomto smere sa hra nijako nevymyká zo štandardu – bežný útok aktivujete kliknutím do pravého dolného rohu, špeciálny útok aktivujete gestom potiahnutia v pravom dolnom rohu a k dispozícii máte aj výnimočné útoky, ktoré sa aktivujú iba vtedy, keď naplníte špeciálny meter.

Gods-of-Rome-Game-5

Hra ale zaujme aj veľmi peknou grafikou a zvukmi. Navodí tak skutočnú antickú atmosféru a ak patríte medzi fanúšikov tohto obdobia, určite by ste mali túto novinku vyskúšať. Okrem klasického príbehu tu nájdete aj rôzne špeciálne podujatia a možnosť zahrať si proti skutočným hráčom. V hre sa tiež postupne zdokonaľujete a zbierate skúsenosti, aby ste si mohli odomknúť ďalšie úrovne a vylepšenia. Ako obyčajne, aj v tomto prípade ide o hru, ktorá je k dispozícii zadarmo, no samozrejmosťou sú aj mikrotransakcie.

Verzia: 1.9.0a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.0a
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

22.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+