MojAndroid

Go tím je známy širokou paletou aplikácií, ktoré sú dostupné pre všetkých na Play Store úplne zadarmo. Medzi ne patria napríklad Go SMS Pro, Go Contacts alebo Go Keyboard. Asi najpopulárnejšou je však Go launcher Ex, ktorý sa na Androide stal jedným z najobľúbenejších launcherov s počtom stiahnutí prevyšujúci desať miliónov. Ponúka veľké množstvo doplnkov a widgetov, medzi ktorými najnovšie pribudol aj Go Weather Widget.

Ako už názov widgetu napovedá, ide o elegantný doplnok na plochu vášho Androidu s nainštalovaným Go Launcher Ex, ktorý informuje o aktuálnom počasí. Podporovaná je geolokácia, manuálna alebo automatická synchronizácia a informácie o počasí pre viac lokácií. K dispozícii sú widgety s veľkosťami 1×1, 4×1 a 4×2.

 

GO Weather Widget
GO Launcher EX
Verzia 1.0 (5. 3. 2012)
Veľkosť 1,3 MB
2.1+

Zadarmo

7.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+