MojAndroid

Aplikácia GNotes je ďalšou z aplikácií, ktoré poskytujú možnosti, ako si vytvárať poznámky priamo v Android zariadení. Vytvoriť si môžete okrem klasických textových poznámok aj fotografie, umožňuje vytvárať zoznamy úloh, nákupné zoznamy, hlasové poznámky a podobne, medzi ktorými môžete jednoduchým spôsobom vyhľadávať jednotlivé položky.

Po vytvorení poznámok si môžete nastaviť aj na jednotlivé položky pripomenutia, ktoré vás upozornia na splnenie jednotlivých poznámok. Veľkou výhodou aplikácie GNotes je, že k poznámkam si môžete pripojiť aj jednotlivé súbory, teda neostáva tu priestor len na bežné textové poznámky. Synchronizácia je zabezpečená s kontom na vašom Google účte, takže poznámky máte k dispozícii kdekoľvek.

Viac o jednotlivých funkciách a možnostiach si môžete pozrieť v priloženom videu, kde vývojár Dato približuje celkový pohľad na aplikáciu GNotes a možnosti usporiadania a synchronizácie poznámok s kontom na Gmail:

Aplikácia GNotes je teraz dostupná v Google Pla y Store a je pre všetkých používateľov úplne zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia GNotes

12.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+