MojAndroid

Sociálne simulácie typu Farmville sa svojho času stali veľkým fenoménom a aj dnes je im venovaná obrovská pozornosť. Na Google Play nájdete veľké množstvo hier tohto žánru, no ich nevýhoda je, že vždy musíte čakať určitý čas kým vyrastie obilie, kým sa vám postaví budova a podobne. S veľmi jednoduchým riešením prišli vývojári, ktorí vystupujú pod prezývkou Good Mood Droid (GMD). Ich najnovšia aplikácia GMD Speed Time umožňuje totižto zrýchliť systémové hodiny vášho zariadenia a teda aj rýchlosť niektorej z vašich hier. Na to však budete potrebovať root.

Ako ste mohli vidieť vo videu, aplikácia umožňuje riadiť rýchlosť plynutia času, pričom maximum je 1000-násobné zrýchlenie. Nevýhodou je, že GMD Speed Time nemusí byť kompatibilná s každou hrou, keďže nie každá funguje na tomto princípe. Autor dokonca upozorňuje, že použitím tejto appky môžete porušiť licenčné podmienky niektorých hier, takže sa treba rozhodnúť, či to naozaj stojí za to. Ak vás ani toto neodradilo v použití tejto aplikácie a nemáte trpezlivosť čakať dlhé hodiny kým vám vyrastie kukurica, dajte nám vedieť, ako vám GMD Speed Time uľahčil život.

( via androidpolice )

28.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+