MojAndroid

Gmail po rokoch zmenil pravidlá pri posielaní a prijímaní e-mailov. Informoval o tom v článku na svojom blogu. Najväčšou novinkou je možnosť prijať správu s prílohou do veľkosti 50 MB. Pri posielaní sa však limit príloh nemení – ostáva na hodnote 25 MB. Google naďalej chce, aby ste na posielanie veľkých súborov využívali Drive.

Náš tip
Cez Gmail sa šíri nová forma phishingu. Zmätie aj zdatných používateľov

Novinka v Gmaile prišla najmä kvôli tomu, že iné e-mailové služby ponúkajú posielanie príloh väčšej veľkosti. Ak vám doteraz niekto poslal napríklad prezentáciu z PowerPointu o veľkosti 40 MB, Gmail ju neprijal kvôli prekročeniu veľkosti a správu vrátil odosielateľovi. To sa už po novom nestane. Novinka by mala byť dostupná pre všetkých používateľov v najbližších dňoch a nové limity platia aj v mobilnej verzii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+