MojAndroid

Dnes Google oznámil ďalšiu novinku v službe Gmail. Ide o drobnosť, ktorá však poteší každého používateľa. Ide o integrovaný prehrávač videí, ktorý vám umožní prehliadať videá bez toho, aby ste si ich museli stiahnuť do svojho počítača.

Ak ste niekedy dostali e-mail, v ktorého prílohe bolo video, tak ste si ho najprv museli stiahnuť do PC a následne otvoriť cez niektorý z nainštalovaných prehliadačov multimédií. Výnimkou boli YouTube videá, ktoré sa po kliknutí dali hneď prehrať. A po novom si takto prehráte všetky videá z príloh vašich e-mailov. Nová funkcia je dostupná pre vybranú skupinu používateľov oddnes, ostatní by ju mali dostať v najbližších 15 dňoch.

gmail-logo-icon-840x560

Po novom je možné v Gmaili posielať ako prílohu aj peniaze, a to na akúkoľvek inú adresu prijímateľa. Požadovanú čiastku stačí k správe priložiť ako prílohu. Okrem posielania môžete cez Gmail odoslať aj žiadosť o zaplatenie vami zvolenej sumy. K tomu, aby ste posielanie peňazí mohli používať so svojim Google kontom, je potrebné registrovať sa v službe Google Wallet.

Aká novinka v aplikácii Gmail naposledy potešila vás? :-)

Zdroj: AndroidAuthority, Google

17.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+