MojAndroid

Ak patríte medzi používateľov mailových služieb od Microsoftu, v poslednej dobe ste mali dôvod na radosť. Na žiadosť mnohých fanúšikov Google pridal do aplikácie Gmail podporu pre mailovú službu Microsoft Exchange, a tak si svoje maily môžete bez problémov prezerať aj v klasickej aplikácii Gmail. Teraz Google túto funkciu rozširuje a pridáva podporu pre úlohy z Microsoft Exchange.

Náš tip
Cez Gmail už môžete prijať správu s prílohou veľkou do 50 MB

Úlohy si môžete jednoducho synchronizovať a aj s nimi pracovať. Gestom potiahnutia ich môžete označiť za vykonané, zmeniť dátum alebo prioritu, vytvoriť novú, alebo dokonca označiť si e-mail na neskoršie prečítanie.

Všetky tieto funkcie potešia najmä tých používateľov, ktorí využívajú Microsoft Exchange v práci. Odteraz bude možné úlohy spravovať priamo z obľúbenej aplikácie Gmail v známom prostredí a so známym ovládaním.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google via Android Authority

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+