MojAndroid

Jednotlivé e-mailové služby a ich mobilné aplikácie majú rôzne spôsoby zobrazovania a radenia e-mailov. Služba spoločnosti Google Gmail už dávnejšie využíva ako predvolený režim radenie emailov do konverzácií. To znamená ak priamo odpovedáte na nejaký mail, tak sa následné odpovede radia pod prvý mail, na ktorý ste odpovedali. Pri množstve takýchto odpovedí vzniká dlhé vlákno a aj kvôli tomu sa toto radenie stretlo s kritikou u používateľov. Vo webovom rozhraní Gmailu preto Google umožnil radenie do konverzácií vypnúť, ale vo svojej mobilnej aplikácií túto možnosť až doteraz nepovolil. V najbližších dňoch by ale majitelia Android a iOS zariadení mali dostať aktualizáciu aplikácie, ktorá to zmení.

Prednastaveným spôsobom bude naďalej radenie do konverzácií, ale používateľ aplikácie si ho bude môcť v nastaveniach vypnúť. Pre veľa mladších ročníkov to bude možno novinka, keďže ich prvou e-mailovou službou bol Gmail a nový režim by ich mohol zaskočiť. Pred prepnutím režimu preto zvážte, koľko e-mailov dostávate a akým spôsobom Gmail používate. Pokiaľ Gmail využívate ako jednoduchý chat s priateľmi, tak by ste mali ostať pri starom režime.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Ako zastaviť prístup tretích strán k vášmu Gmailu | NÁVOD
9.8.2018
Zdroj: XDA

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+