MojAndroid

Je to niekoľko týždňov, keď sa objavila verzia Gmail aplikácie, ktorá prinášala niekoľko vylepšení práce s e-mailmi. Teraz je aplikácia oficiálne dostupná v Google Play Store a jej prínos sa rozdeľuje na dve časti: pre Android 4.0 a vyšší a Android 2.2 a vyšší.

 

Ak sa pozrieme na Ice Cream Sandwich a Jelly Bean, ten získava lepšiu prácu s približovaním mailov a pracou na celú obrazovku. Správy si môžete archivovať alebo ich jednoducho vymazať, pripájať môžete fotografie a videá priamo prostredníctvom Gmail. No a okrem opráv chýb a vylepšenie výkonu môžete v prílohách mailu získať náhľad na fotografie. Aktualizácia pre Android 2.2 a vyšší zas prináša vylepšenie API pre vývojárov tretích strán a vylepšenie výkonu.

Zdroj, foto: Google Play Store, Google

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+