MojAndroid

Najnovšia aktualizácia aplikácie Gmail pre Android neprináša len opravu známych chýb a nedostatkov, ale aj novinku súvisiacu úzko s bezpečnosťou. Je ňou anti-phishing ochrana, ktorá používateľov upozorní na hroziace nebezpečenstvo v prijatých e-mailoch.

Náš tip
8 tipov pre používanie aplikácie Gmail, ktoré by mal poznať každý

Pokiaľ v e-maily kliknete na odkaz smerujúci na podozrivý web, Gmail vás upozorní na hroziace nebezpečenstvo a vypíše, aký druh ohrozenia vám hrozí po návšteve daného webu. Táto novinka prichádza do Gmailu po tom, ako Google zažil menší škandál s phishingom v rámci svojho ekosystému Google Dokumentov. Novinka by mala byť dostupná pre všetkých používateľov spolu s najbližšou aktualizáciou. Ak ste ju ešte neobdržali, overte si jej dostupnosť na odkaze nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

4.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+