MojAndroid

Android a väčšina jeho aplikácii už dostali aktualizáciu, ktorá ich vzhľad a fungovanie pretvorila do štýlu nového Material dizajnu Googlu. Niektoré však aj naďalej ostávajú vo svojich pôvodných verziách, čo platí aj o e-mailovom klientovi Gmail. Ten by však podľa najnovších informácií mal získať nový update, ktorý prinesie nielen zmenu vzhľadu, ale aj tak podstatnú funkciu, akou je podpora synchronizácie e-mailov z iných služieb.

gmail3 gmail2 gmail

Nový Gmail by mal teda používateľom okrem Gmailu umožniť spravovať aj iné mailové účty, ako napríklad Outlook alebo Yahoo. Ide o jednu z najväčších aktualizácii za posledné obdobie, ktorá výborné zapadne do celkového konceptu nového Androidu 5.0. Kedy Google sprístupní Gmail 5.0 zatiaľ nie je známe, no mohlo by to byť už čoskoro.

Zdroj: androidpolice

20.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+