MojAndroid

Ako sme vás už informovali, v priebehu noci sa nám aktualizovala aplikácia Gmail na verziu 4.2. Prináša funkcie priblíženia mailu pri čítaní a možnosti archivácie správ a ich vymazanie. Tieto funkcie sú dostupné pre verzie operačného systému Android 4.0 a vyšší.

Problém však môže pre niektorých používateľov nastať vtedy, keď budú tieto funkcie chcieť sprístupniť a používať, preto sme sa rozhodli priniesť vám návod na ich sfunkčnenie.

Správy na celú obrazovku a priblíženie

Toto nastavenie si môžete aktivovať v menu aplikácie Gmail. Otvoríte si menu, následne otvoríte nastavenia a vo „Všeobecných nastaveniach“ si treba začiarknuť „Automaticky skrátiť správy“. Toto nastavenie vám umožní zobrazenie sprav na celú obrazovku s možnosťou ich priblíženia.

 

Správy – archivácia alebo vymazanie

Opäť musíte zopakovať predošlý postup teda: Otvoríte si menu, následne otvoríte nastavenia a vo „Všeobecných nastaveniach“ si otvoríte „Prejdenie zoznamu konverzácií“. Tu máte možnosti ako žiadna akcia, archivuje alebo odstráni a vždy odstráni. Je potrebné si zvoliť svoju preferenciu.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Gmail aplikácia, MôjAndroid.sk

4.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+