MojAndroid

GIF obrázky zažívajú v posledných rokoch renesanciu. Na ich návrate do online sveta sa veľmi dobre priživil web GIPHY, ktorý je zdrojom takmer každého GIF obrázku na internete. Potešujúcou správou pre fanúšikov tohto typu multimediálneho obsahu je, že GIPHY prichádza v novej forme aj do vašich smartfónov.

Autori webu GIPHY pripravili pre svojich fanúšikov novinku s názvom GIPHY Stickers. Tá obsahuje databázu animovaných nálepiek, ktoré môžete používať namiesto GIF obrázkov. Aplikácia obsahuje inteligentný vyhľadávač a po tom, ako danú nálepku nájdete, môžete ju priamo zdieľať cez SMS, e-mail, Facebook Messenger, Twitter, či niektorú z ďalších služieb.

Náš tip
GIPHY Cam je jediná aplikácia, ktorú budete potrebovať na tvorbu GIF-ov (APK)

Animovanú nálepku si môžete stiahnuť aj vo forme GIF obrázku do zariadenia alebo ju označiť za obľúbenú. Zaujímavou je aj možnosť vytvorenia vlastnej nálepky z fotografie. Aplikácia GIPHY Stickers je dostupná bezplatne na stiahnutie v obchode Play.

14.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+