MojAndroid

GetJar v snahe konkurovať Amazon Appstore spustil skvelú službu GetJar Gold, v ktorej momentálne ponúka 50 platených aplikácií v hodnote 60 dolárov úplne zadarmo a podľa CEO Ilja Laurs budú ďalšie pribúdať každý deň! Ponúkané aplikácie nie sú žiadne “vykopávky” a nájdete medzi nimi tituly ako Fruit Ninja THD, Age of Zombies, TuneIn Radio Pro, Solo alebo Splashtop Remote Desktop – najlepšie na tom je, že sú úplne bez reklamy!

S GetJar sú developeri narozdiel od iných marketov platení na základe počtu inštalácií aplikácie. Spoločnosť chce zarábať na uprednostňovaní aplikácií vo vyhľadávaní – ak chcete aby bola vaša aplikácia vo výsledku medzi prvými, musíte si priplatiť. Dosť bolo však rečí. Ak chcete tieto super aplikácie, zamierte na getjar.com, nainštalujte si aplikáciu GetJar z Android Marketu a začnite sťahovať – skutočne to funguje ;).

GetJar Apps
Todd S. Murchison
Verzia 3.3.78 (25. 8. 2011)
Veľkosť 77 kB
1.6+

Zadarmo

 

Zdroj: techcrunch.com

8.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+