MojAndroid

Mobilné bankovníctvo George od Slovenskej sporiteľne dostáva ďalšiu užitočnú aktualizáciu. Od svojho predstavenia je aplikácia neustále vylepšovaná a najnovší update pridá dlho očakávanú podporu pre push notifikácie.

Dostupné pre každého

Push notifikácie sú obdobou SMS upozornení, na ktoré sme od našich bánk zvyknutí. Kým SMS-ky boli výbornou voľbou v čase hlúpych telefónov, dnes sú smartfóny primárnym bankovým nástrojom mnohých z nás. Push notifikácie pritom prinášajú celý rad výhod – sú doručené okamžite, zobrazia vám viac informácií a viete sa prostredníctvom nich dostať okamžite do aplikácie vášho mobilného bankovníctva.

TIP: Ak potrebujete poradiť, pozrite si náš návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Stačí povoliť prístup

Aktualizácia s push notifikáciami nám bola doručená dnes. Po opätovnom spustení aktualizácie sme boli na novú funkciu upozornení a mohli sme ju aktivovať buď priamo pri prvom spustení, alebo rozhodnutie odložiť na neskôr. V takom prípade sa k tejto možnosti dostanete, keď prejdete na záložku Profil a tu zvolíte možnosť Upozornenia (Notifications). Tu už máte iba jednu možnosť – povoliť alebo zakázať Push notifikácie.

Aktualizácie je s najväčšou pravdepodobnosťou uvoľňovaná postupne a ak k vám ešte náhodou nedorazila, nemusíte zúfať – pravdepodobne sa tak stane už v najbližších hodinách, nanajvýš dňoch.

14.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+