MojAndroid

George od Slovenskej sporiteľne bude ďalšou, ktorá umožní prihlasovanie do aplikácie SLSP prostredníctvom biometrických prvkov. Informovala o tom Slovenská sporiteľňa mailom, ktorý rozposlala svojim klientom.

TIP: Ak potrebujete poradiť, pozrite si náš návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Odtlačky prstov aj Face ID na iPhonoch

Správa hovorí o tom, že majitelia Android zariadení sa môžu tešiť na prihlasovanie do aplikácie George štandardne prostredníctvom odtlačku prsta. Majitelia iPhonov zasa získajú podporu Touch ID, resp. Face ID v závislosti od konkrétneho zariadenia.

Novinku by mal priniesť už najbližší update aplikácie. Presný termín jeho dostupnosti zatiaľ nie je známy, no je veľmi pravdepodobné, že sa ho dočkáme už v priebehu najbližších dní. Keď sa tak stane, používatelia aplikácie budú vyzvaní k nutnému jednorázovému opätovnému prihláseniu sa do aplikácie George od SLSP.

Finančný manažér v desktopovej verzii Georga

Ďalšou novinkou, ktorú si už môžete vyskúšať, je finančný manažér v desktopovej verzii aplikácie George. Táto šikovná funkcia vám presne ukáže, na čo míňate najviac peňazí.  Na zobrazenie financi môžete využiť stĺpcový aj koláčový graf.

„Vďaka tomu, že príjmy a výdavky sa zobrazia prehľadne usporiadané, je ľahké odhaliť, kde človek najviac míňa. Jednotlivé platby je možné roztriediť pomocou kategórií, podkategórií a vlastných hashtagov. Základné pravidlá sú samozrejme prednastavené tak, aby mal používateľ väčšinu nákupov už zatriedenú. Môže si však nastaviť aj svoje vlastné pravidlá a rozdeliť si transakcie po svojom. Jednoducho si vyberie aj to, ktoré účty a karty budú v prehľade zahrnuté,“ vysvetľuje Braňo Jarábek, vedúci elektronického bankovníctva Slovenskej sporiteľne.

Kategórie, do ktorých si môže klient zatriediť výdavky, sú: stravovanie, zábava a oddych, zdravie a osobná starostlivosť, oblečenie a obuv, elektronika, komunikácia a médiá, cestovanie, auto-moto, doprava, sporenie a investovanie, dane či vzdelanie.

14.3.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+