MojAndroid

Ubehlo ešte iba niekoľko mesiacov od predstavenia nového internetového a mobilného bankovníctva Slovenskej sporiteľne pod názvom George. Banka teraz informuje o tom, že na novú platformu prešlo už viac ako 250 000 zákazníkov a tri štvrtiny z nich ju označili za lepšiu alebo minimálne takú dobrú, ako stará forma bankovníctva.

TIP: Ak potrebujete poradiť, pozrite si náš návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Náš tip
SmartBanka Index: Google Pay, George GO, aktualizácie a zmeny v rebríčku (Apríl 2018)

Už štvrť milióna klientov používa Georgea

Klienti k Georgeovi prechádzajú postupne, za prvé štyri mesiace však urobili viac ako 2,5 milióna platobných príkazov v objeme jednej miliardy eur. Aktuálne sa cez Georgea zrealizujú takmer štyri z desiatich elektronických platieb v sporiteľni. Rekordérom je pán Miroslav, ktorý sa do Georgea prihlásil už viac ako 1600-krát. Ľudia si obľúbili aj intuitívne vyhľadávanie, ktoré funguje podobne ako Google. Počas prvých mesiacov najčastejšie vyhľadávali výrazy ako „nájom“, „posledný mesiac“, „daň“ či názvy telekomunikačných operátorov a poisťovní.

 „Mobilná aplikácia George Go je aktuálne najsťahovanejšou slovenskou bankovou aplikáciou. Navyše, používatelia iPhonov ju hodnotia výrazne nad priemerom konkurenčných appiek. Je to pre mňa signálom, že naša cesta neustáleho vylepšovania a rozvíjania tejto digitálnej platformy je správna. Aj naďalej budeme pracovať na tom, aby sme boli pre klientov intuitívnou bankou, s ktorou je radosť bankovať,“ povedal Zdeňek Románek, člen predstavenstva zodpovedný za retailové bankovníctvo Slovenskej sporiteľne.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aplikácia je stále zdokonaľovaná

Na mobilných zariadeniach majú klienti prístup k platforme prostredníctvom aplikácie George Go. Tá patrí aktuálne medzi najsťahovanejšie na oboch platformách Android aj iOS, kde klienti hromadne prechádzajú z doterajšej verzie bankovníctva na moderného Georgea. Ten ponúka oveľa intuitívnejšie prostredie a najmä spája funkcie doterajších dvoch hlavných aplikácií – Účty a Platby – do jednej. Tiež je tu implementované spomínané inteligentné vyhľadávanie v platbách a pohyboch na účtoch, vďaka čomu môžete konkrétnu transakciu pohľadať v priebehu pár sekúnd z pohodlia vášho smartfónu.

11.5.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+