MojAndroid

Ubehlo ešte iba niekoľko mesiacov od predstavenia nového internetového a mobilného bankovníctva Slovenskej sporiteľne pod názvom George. Banka teraz informuje o tom, že na novú platformu prešlo už viac ako 250 000 zákazníkov a tri štvrtiny z nich ju označili za lepšiu alebo minimálne takú dobrú, ako stará forma bankovníctva.

TIP: Ak potrebujete poradiť, pozrite si náš návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Náš tip
SmartBanka Index: Google Pay, George GO, aktualizácie a zmeny v rebríčku (Apríl 2018)

Už štvrť milióna klientov používa Georgea

Klienti k Georgeovi prechádzajú postupne, za prvé štyri mesiace však urobili viac ako 2,5 milióna platobných príkazov v objeme jednej miliardy eur. Aktuálne sa cez Georgea zrealizujú takmer štyri z desiatich elektronických platieb v sporiteľni. Rekordérom je pán Miroslav, ktorý sa do Georgea prihlásil už viac ako 1600-krát. Ľudia si obľúbili aj intuitívne vyhľadávanie, ktoré funguje podobne ako Google. Počas prvých mesiacov najčastejšie vyhľadávali výrazy ako „nájom“, „posledný mesiac“, „daň“ či názvy telekomunikačných operátorov a poisťovní.

 „Mobilná aplikácia George Go je aktuálne najsťahovanejšou slovenskou bankovou aplikáciou. Navyše, používatelia iPhonov ju hodnotia výrazne nad priemerom konkurenčných appiek. Je to pre mňa signálom, že naša cesta neustáleho vylepšovania a rozvíjania tejto digitálnej platformy je správna. Aj naďalej budeme pracovať na tom, aby sme boli pre klientov intuitívnou bankou, s ktorou je radosť bankovať,“ povedal Zdeňek Románek, člen predstavenstva zodpovedný za retailové bankovníctvo Slovenskej sporiteľne.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Aplikácia je stále zdokonaľovaná

Na mobilných zariadeniach majú klienti prístup k platforme prostredníctvom aplikácie George Go. Tá patrí aktuálne medzi najsťahovanejšie na oboch platformách Android aj iOS, kde klienti hromadne prechádzajú z doterajšej verzie bankovníctva na moderného Georgea. Ten ponúka oveľa intuitívnejšie prostredie a najmä spája funkcie doterajších dvoch hlavných aplikácií – Účty a Platby – do jednej. Tiež je tu implementované spomínané inteligentné vyhľadávanie v platbách a pohyboch na účtoch, vďaka čomu môžete konkrétnu transakciu pohľadať v priebehu pár sekúnd z pohodlia vášho smartfónu.

Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
11.5.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Vlado

    George má už 250K používateľov (v nadpise je chybne uvedené “používateľom”) a hlavne celkové hodnotenie má 2,6
    :-D

  • Dano

    Moje hodnotenie tejto aplikácie je v Google Play tiež. Tak pohyby na účte vidím, stav vidím, platby sa mi zrealizovať podarili, za mňa je v pohode (ale som iba naozaj základný užívateľ!). Tým ale nechcem povedať že je to TOP aplikácia. Verzie ktoré prišli na začiatku museli byť tragédia, ba aj teraz tam toho chýba dosť… Dúfam že na tej aplikácii ešte hodne popracujú. Popravde nechápem ako v dnešnej dobe takú alfa verziu aj mohli dať do pľacu keď George už v niektorých krajinách fungoval dlhšie, nerobili ho od podlahy, majú dlhodobé skúsenosti čo zákazníci potrebujú… Viac ma ale štve George na webe. V PC v pohode, je to o zvykoch na nové veci, už som si zvykol a je tam aj pár plusov, lenže jeho náročnosť v mobile je trochu nepraktická. Zišla by sa nejaká odľahčená verzia ako bolo pri starej verzii IB – verzia pre mobil.

+