MojAndroid

Slovné spojenie “džentlmen ninja” už na prvý pohľad navodzuje iróniu. Presne taký je titul Gentleman Ninja, ktorá kombinuje rýchlu akciu, jednoduché ovládanie, peknú grafiku a dôvtip do jednej veľmi atraktívnej hry.

V hre budete ovládať pána, ktorý pôsobí ako skutočný džentlmen. Je vkusne oblečený a veľmi elegantne sa aj pohybuje. Tými pohybmi ale budete ničiť nepriateľov. K dispozícii máte modrý a červený meč, pričom v takých farbách sú aj nepriatelia. Vy budete musieť vždy použiť meč podľa farby najbližšieho nepriateľa.

Za pätami sa vám totiž prepadáva dlážka a vy pred touto skazou utekáte. Ak použijete nesprávny meč, ninja odrazí útok a vy stratíte čas, ktorý vás môže stáť život. Na ničenie ninjov máte k dispozícii dve veľké tlačidlá – červené a modré, ktoré sú umiestnené v spodnej časti obrazovky a používajú sa skutočne veľmi jednoducho.

V niektorých prípadoch budete musieť stlačiť obe tlačidlá naraz a otvoriť tak dvere, ktoré vám stoja v ceste. Hra vyzerá na prvý pohľad jednoducho, no taká určite nie je. Pohyb postavičky sa neustále zrýchľuje a nahrať vysoké skóre nie je vôbec jednoduché. Gentleman Ninja ale určite stojí za vyskúšanie. V obchode Play je k dispozícii zadarmo a hoci tu nájdete mikrotransakcie a aj občasné reklamy, hra ponúka skutočne veľké množstvo zábavy.

Verzia: 1.05
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.05
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

13.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+