MojAndroid

Generálnym partnerom Android Roadshow 2017 je už po tretíkrát Orange

Obľúbené stretnutie fanúšikov Androidu, Android Roadshow, ktoré každoročne organizuje portál MojAndroid.sk, aj tentokrát podporí Orange. Ten nebude chýbať ani na najbližšej akcii v Bratislave, kde pre zúčastnených už dnes ponúka rýchly 4G internet, vďaka ktorému môžu byť #vsadeonline.

Vysokorýchlostná 4G sieť od Orangeu aktuálne pokrýva 80 % populácie SR a do konca roka sa má toto číslo ešte zvýšiť –  až na 90 %. Po novom 4G internet už nie je privilégiom len pre majiteľov mobilných zariadení. Z jeho výhod môžu teraz ťažiť aj používatelia pevného pripojenia vo svojich domácnostiach.  Aj vďaka kvalitnej sieti prináša  Orange svojim zákazníkom užitočné služby, ktoré reagujú na nové potreby ľudí a spájajú ich s tým, na čom im záleží. Pre Orange je tiež dôležité, aby boli digitálne služby pre zákazníkov nielen dostupnejšie, ale aj zrozumiteľnejšie. Viaceré z nich preto predstaví priamo na Orange Android Roadshow. Príďte a zistite, ako využiť výhody moderných technológií a ako byť v dnešnom svete všade online.

Tento rok s Orange Android Roadshow navštívime ešte tri mestá, najbližšie sa vidíme v Bratislave a postupne sa presunieme do Zvolena a Trenčína. Na každú akciu prinesieme so sebou rýchly 4G internet od Orangeu a samozrejme tie najnovšie zariadenia, ktoré budú v čase konania akcie dostupné na našom trhu. Máte sa na čo tešiť.

Vyhrajte špičkové ceny

Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Android Roadshow v Košiciach vyhrať, je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj Sony Xperia X Compact a HTC U Play. Okrem toho čaká na účastníkov aj Peugeot 3008, ktorý bude môcť výherca poriadne otestovať počas celého víkendu, smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

button-registracia-oars-2016

9.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+