MojAndroid

Nákupný sviatok Black Friday zavítal aj do čínskeho e-shopu GeekBuying. Obrovský výpredaj tu trvá už niekoľko dní, no tie najväčšie zľavy sú k dispozícii práve dnes. Či nakupujete elektroniku, doplnky alebo iné drobné či väčšie produkty, dnes je ten najlepší deň zaobstarať niečo pre seba či svojich blízkych.

Veľké zľavy a zaujímavé promo akcie

Samozrejme, celý deň sa nesie v znamení výpredajov. Tie sú obmedzené časovo, ale aj množstvom. Najlepšie preto spravíte, ak budete stránku GeekBuying.com sledovať priebežne, aby vám neunikla žiadna zaujímavá zľava.

Okrem toho však nájdete k dispozícii aj zaujímavé zľavové kupóny. Ich hodnota je odstupňovaná podľa toho, akú hodnotu má váš nákup. Najväčší kupón má hodnotu až 50 USD, platí na desiatky druhov tovaru a aby ste si ho zobrazili stačí, keď ho zazdieľate na sociálnych sieťach.

>>Všetky Black Friday zľavy v e-shope GeekBuying.com na jednom mieste!<<

Black Friday zľavy aj počas víkendu

Okrem toho na stránke nájdete aj skvelé zľavy v rámci jednotlivých kategórií produktov. Tie sa menia aj na základe času, takže znovu vám môžeme odporučiť iba to, aby ste stránku v priebehu dnešného a najbližších dní navštevovali čo najčastejšie. Niektoré zľavy je možné pozrieť si dopredu a potom stačí, keď sa na stránku vrátite v danom čase a nakúpite tak. Želáme vám veľa šťastia pri naháňaní tých najlepších výpredajových ponúk! Ak sa vám podarí ukoristiť niečo zaujímavé, neváhajte a pochváľte sa s tým v komentároch!

23.11.2018
Zdroj: GeekBuying.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+