MojAndroid

E-shop GearBest je tu s nami už nejakú tú chvíľu a za tento čas si ho obľúbilo množstvo zákazníkov, ktorí cez neho nakupujú rôzny tovar, ale hlavne elektroniku. V dnešnom článku sa pozrieme na dve zaujímavé zariadenia, ktoré si aktuálne môžete kúpiť v zľave.

Bezpečnostná kamera

Kamera gocomma Lilliput-001 je jednou z mnohých kamier, ktoré si v e-shope môžete kúpiť. GearBest ju aktuálne ponúka v zľave za výborných 24,92 eur. Kamera sa pripája pomocou Wi-Fi a dokáže nahrávať video v rozlíšení FullHD. Jej rozmery sú 7.50 x 7.50 x 11.00 cm a hmotnosť 190 gramov. Kameru jednoducho nainštalujete domov, prípadne na záhradu a vždy budete vedieť, čo sa deje.

>>Kúpiť kameru gocomma Lilliput-001 na GearBeste za 24,92€<<

Smart LED lampa

Momentálne sa v zľave nachádza aj táto šikovná lampa, ktorú dokážete ovládať pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Jednoducho ju môžete zapnúť, vypnúť, meniť intenzitu a farbu svietenia. Navyše, lampa je kompatibilná s asistentmi Amazon Alexa a Google Home. Jednoducho sa pripojí k vašej domácej Wi-Fi sieti a ovládať ju potom môžete odkiaľkoľvek.

>>Kúpiť LED lampu Utorch Smart Voice za cenu 30,26 €<<

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
AKCIA: Kúpte si výhodne OnePlus 6 alebo Xiaomi Mi A2 na GearBeste!
Náš tip
Využite fantastické zľavy na sviatok 11.11. v GearBest-e!
Náš tip
Pripravte sa na nákupný ošiaľ 11.11. už teraz so skvelými zľavami na GearBest-e!

16.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+