MojAndroid

Čínsky e-shop GearBest nedávno sprístupnil možnosť odosielania tovaru z českého skladu. Označenie skladu G-W-5 vám po novom umožní využiť zaslanie tovaru prostredníctvom metódy “CZ Local Express(PPL)”. Vďaka tomu je tovar u vás už do niekoľkých dní miesto niekoľkých týždňov a poštovné je extrémne nízke. Všetky zásielky môžete sledovať na stránke ppl.cz. Nižšie vám ponúkame výber zlacnených gadgetov s cenou pod 30 EUR, ktoré s našimi kupónmi kúpite ešte výhodnejšie.

Xiaomi Wi-Fi Router

Jeden z najvýhodnejších a najschopnejších dostupných routerov na trhu ponúka skvelú výbavu. K dispozícii sú až štyri antény, pripojenie so štandardom 802.11ac a rýchlosti do 300 Mbps pri 2.4GHz sieti a až 867 Mbps pri 5GHz sieti. Router je možné ovládať aj cez aplikáciu Xiaomi MiWiFi. Router môže byť váš už za 23,06 EUR.

Kúpiť Xiaomi Wi-Fi Router za 23,06 EUR z e-shopu GearBest!

Yeelight USB Small Night light

Divízia pre inteligentnú domácnosť Yeelight od Xiaomi ponúka množstvo zaujímavých zariadení. Táto nočná lampa osvieti príjemným svetlom počas úplnej tmy a vďaka USB nabíjaniu ju môžete umiestniť kdekoľvek. Lampa v noci rozozná vaše telo a aktivuje sa tak iba v tých najsprávnejších okamihoch. Ponúka 120-dňovú výdrž v stand-by móde, takže ju budete nabíjať iba výnimočne. Ak použijete náš kupón HSC4thD263 pri kúpe lampy, tá môže byť vaša už za 13,84 EUR aj s expresným poštovným.

Kúpiť lampu Yeelight USB Small Night light za 13,84 EUR z e-shopu GearBest!

Lenovo HW01 Smart Wristband

V akcii teraz nájdete aj šikovný náramok od spoločnosti Lenovo. Ten ponúka merač srdcového tepu v reálnom čase, monitor spánku, meranie športovej činnosti a na displeji vám ukáže aj vaše zmeškané upozornenia zo smartfónu. Batéria poskytuje dostatok energie na 7 dní prevádzky a nenápadný dizajn nebude pútať pozornosť na žiadnej ruke. Ak pri kúpe použijete náš kupón HSC4thD264, ušetríte 6,71 EUR a náramok aj s expresným poštovným môže byť váš za 23,23 EUR!

Kúpiť náramok Lenovo HWO1 z e-shopu GearBest za 23,23 EUR!

0,38mm Gel Pen 

V e-shope GearBest nájdete skutočne všetko a okrem iného aj písacie potreby. Toto gelové pero s 0,38mm hrotom je vhodné na všetky písacie úlohy, či už do školy alebo do kancelárie. Vyznačuje sa najmä vtipnou postavičkou pandy, ktorá dáva peru charakter a originalitu a s kódom HSC4thD266  môžu byť vaše už za 1,26 EUR aj s poštou, pričom oproti pôvodnej cene ušetríte takmer 75 %.

Kúpiť 0,38mm gélové pero Panda z e-shopu GearBest za 1,26 EUR!

Slúchadlá KZ ZS5

Ak nie ste spokojní so zvukom vašich štuplíkových slúchadiel, v e-shope GearBest nájdete celý rad alternatív. Slúchadlá KZ ZS5 disponujú kvalitným prevedením s odpojiteľným káblom. Nájdete v nich až 8mm meniče, pracujú na frekvencii 7 Hz – 46 KHz so senzitivitou 106 db. Ponúkajú štýlový dizajn a s našim kupónom HSC4thD267 môžu byť vaše už za 17,11 EUR s poštou.

Kúpiť slúchadlá KZ ZS5 z e-shopu GearBest za 17,11 EUR!

Vrecková LED baterka Convoy S2+

Ako sme spomínali, e-shop GearBest nie je iba o smartfónoch a elektronike. Nájdete tu napríklad aj šikovné pomôcky do každej domácnosti či do výbavy poriadneho chlapa. Sem určite patrí aj dobrá vrecková baterka. Convoy S2+ ponúka kompaktné rozmery, svietivosť 500-1000 lumenov s nastaviteľným sveteľným kužeľom a skvelou cenou. S kódom HSC4thD268 môže byť baterka vaša už za 10,62 EUR aj s poštou.

Kúpiť baterku Convoy S2+ z e-shopu GearBest za 10,62 EUR!

Dron JJRC H8 Mini

Ak hľadáte lacného drona pre seba či svojich blízkych, e-shop GearBest má niečo aj pre vás. Dron JJRC H8 Mini ponúka veľmi kompaktné rozmery a hoci ním nenatočíte žiadne video, aspoň si s ním môžete z chuti zalietať. Dron má štyri vrtule, vie lietať všetkými smermi a pohodlne sa vám zmestí do každej tašky. Ovláda sa cez 2,4GHz Wi-Fi a lietať vydrží 5-7 minút. S kupónom HSC4thD271 a expresným poštovným môže byť váš už za 14,69 EUR.

Kúpiť dron JJRC H8 Mini z e-shopu GearBest za 14,69 EUR!

24.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+