MojAndroid

Obchod GearBest.com si pre svojich fanúšikov nachystal skvelú akciu v rámci sviatku Black Friday a pridal vynikajúce zľavy aj počas Cyber Monday. Pre zákazníkov to znamená jediné – už aj tak nízke ceny budú počas najbližších dní ešte nižšie a okrem toho môžu získať množstvo skvelých cien v súťažiach.

Akcia Black Friday potrvá od 26. do 27. novembra, zatiaľ, čo Cyber Monday sa uskutoční v pondelok, 30. novembra. Už teraz si môžete pozrieť skvelý zoznam zariadení, ktoré budú počas týchto dní dostupné v akciovej cene. Ak si už ale na ne brúsite zuby, budete sa musieť poponáhľať, pretože mnohé zariadenia sú dostupné v obmedzenom počte a je veľmi pravdepodobné, že vás niekto predbehne. Aby ste sa mohli akcie zúčastniť, musíte na svojom facebookovom profile zdieľať odkaz na zľavnený produkt, ktorý si chcete kúpiť a následne vám bude poskytnutý špeciálny promo kód, ktorý zadáte pri kúpe zariadenia a vďaka ktorému bude cena oveľa nižšia, ako normálne. Smartfón Xiaomi RedMi Note 2 s 32 GB pamäťou a pripojením k 4G sietiam tak môže byť váš už za fantastických 79,99 USD, pričom bežná cena je 175,13 USD.

gearbest-black-friday

Rovnaké podmienky platia aj pre akciu Cyber Monday. Tiež tu musíte zdieľať odkaz na produkt na vašej nástenke na Facebooku následne vám bude poskytnutý špeciálny promo kód. Ten budete môcť využiť na nákup vášho produktu v priebehu budúceho pondelka, 30. novembra. Okrem toho môžete na stránke GearBest.com vyhrať aj jednu zo skvelých cien. Stačí, keď sa v sekcii promo akcie prekliknete na záložku Lucky Draw. Tu musíte zadať číslo zaplatenej objednávky, ktorá sa uskutočnila medzi 23. a 30. novembrom. Získate až tri pokusy, pomocou ktorých môžete vyhrať špeciálny kupón s obrovskými zľavami a akčná kamera či tablet môžu byť vaše už za $0,10. Tieto kupóny budú platné od 26. do 30. novembra.

gearbest-cyber-monday

To ale ešte nie je všetko. Po skončení akcie Black Friday a Cyber Monday si GearBest prichystal pre svojich zákazníkov ďalšie akcie. Pôjde o bleskové výpredaje, počas ktorých si môžete ukoristiť skvelé zariadenia za výborné ceny. Háčik je ale v tom, že na sklade zostávajú iba posledné desiatky produktov, a tak sa budete musieť poponáhľať. Vybrať si budete môcť zo skvelých telefónov a tabletov či príslušenstva pre počítače a mobilné zariadenia. Niektoré produkty sú v bleskovom výpredaji dostupné už teraz, takže neváhajte a pozrite sa, či v obchode GearBest.com nenájdete niečo zaujímave ešte pred obrovským výpredajom, ktorý sa chystá.

gearbest-flash-sale-smartphone

Zdroj: GearBest.com 1, 2, 3

24.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+