MojAndroid

Google Developers Group (GDG) Bratislava je skupina technologických nadšencov, ktorí chcú rozširovať znalosti a zručnosti mladých vývojárov v slovenských mestách. Obdobné neformálne skupiny ľudí zaujímajúcich sa o Google technológie fungujú po celom svete a organizujú pre nich rôzne diskusie, či technologické aktivity.

V priebehu tohto roka sa uskutočnilo viacero plánovaných podujatí Google Developer Group v Bratislave a čaká nás ďalšie! Uskutoční sa v priestoroch spoločnosti Sygic až po prázdninách – 13. septembra. Návštevníci sa môžu tešiť na prednášku (alebo skôr diskusiu či polemiku?) Miroslava Kaceru a Tomáša Válika na tému “LiveData or Rx – what to choose?”. Pripravovaná je aj druhá prednáška týkajúca sa Jetpacku. Podujatie je určené pre každého, koho zaujali témy, avšak kapacita je obmedzená, preto je potrebné si rezervovať miesto.

Vznik bratislavskej komunity GDG podporujú SygicPixel Federationsli.do ktorí majú dlhoročné skúsenosti z digitálneho biznisu. Po tomto podujatí nás čakajú ďalšie aktivity postupne zamerané na témy okolo Android vývoja a Google technológií ako Angular, Kotlin, TensorFlow či Google Cloud.

Mediálny partner: MojAndroid.sk

10.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+