MojAndroid

GDG Bratislava si pripravilo svoje piate pokračovanie. Stretnutie nadšencov technológií Google sa uskutoční už o pár dní, v utorok 17. decembra o 18.00 v priestoroch spoločnosti Sygic a zúčastnia sa ho zaujímaví hostia.

Čo vás čaká?

Hlavnou témou bude experimentálny programovací jazyk Kotlin Multiplatform a Gradle Kotlin DSL Primer. Prvým prezentujúcim bude Michal „Šviro“ Švirec zo Sygicu, ktorý účastníkom priblíži základy Kotlin Multiplatform. Druhú tému, Gradle Kotlin DSL Primer zastreší aj so svojimi praktickými skúsenosťami Feri Nagy zo Slovenskej sporiteľne.

Zhrňme si informácie

Kedy: 17. 12. 2019 o 18.00
Kde: Twin City C, priestory Sygic na 6. poschodí
Vstupné: Zdarma :) Stačí sa iba zaregistrovať prostredníctvom stránky Meetup

Hoci sú témy odborné a zamerané na programovací jazyk, na svoje si príde i širšia verejnosť. Vítaní sú tak nielen zanietenci do programovania, ale tiež študenti technických smerov či ktokoľvek, koho daná oblasť zaujíma.

Neváhajte sa zaregistrovať a následne sa už len ohlásiť na recepcii, kde vám bude vydaná vstupná karta.

13.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+