MojAndroid

V obchode Google Play nájdeme množstvo aplikácií, ktoré poskytujú prístup k širokým databázam pozadí pre vaše zariadenia so systémom Android. Niektoré dokažu automaticky aktualizovať obrázky z galérie smartfónu, no objavila sa nová aplikácia s názvom Gainos Fresh Wallpapers, ktorá posúva tento koncept na ďalšiu úroveň.

Gaunos Fresh Wallpapers Android aplikacie

Autora prestalo baviť pozerať sa na stále rovnaké pozadie na displeji svojho nového Nexusu 4 a preto vytvoril aplikáciu, ktorá dokáže automaticky stiahnuť nové obrázky z internetu a v pravidelných intervaloch ich nastaviť ako pozadie domovskej obrazovky. Obrázky sú vyberané náhodne z “Explore” streamu služby Flicker. Po prvom spustení stačí stlačiť veľké tlačidlo Play a vaše pozadie sa zmení každú hodinu, pričom interval je možné ďalej upraviť. Posledných 10 obrázkov si aplikácia zapamätá a v prípade že sa vám zapáči, poskytne vám odkaz spätne na Flicker, kde si ju stiahnete. Ak máte smartfón alebo tablet s vysokým rozlíšením, nemusíte sa báť nekvalitných obrázkov. Aplikácia totižto sťahuje pozadia v dostatočnej kvalite, v závislosti od rozlíšenia vášho zariadenia.

Gaunos Fresh Wallpapers Gaunos Fresh Wallpapers Gaunos Fresh Wallpapers

Gainos Fresh Wallpapers je aplikácia, ktorá nájde uplatnenie v každom Android smartfóne, či tablete. Hlavný účel, pre ktorý bola vytvorená spĺňa výborne. V prípade, že sa ju rozhodnete vyskúšať a nainštalovať, stačí kliknúť na náš widget nižšie, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

16.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+