MojAndroid

Spoločnosť Garmin ponúka široký sortiment svojej elektroniky. Teraz prichádza novinka, ktorá sa môže stať voliteľným príslušenstvom aj do vášho automobilu. Ide o inteligentný reproduktor Garmin Speak s podporou inteligentného asistenta Amazon Alexa. Funkčne môže byť veľmi podobný zariadeniu Amazon Echo Dot.

Náš tip
Garmin Fenix 5S: RECENZIA a VIDEOrecenzia
Náš tip
Garmin Fenix 5X: To najlepšie pre športovcov | RECENZIA

Garmin Speak

“Naša vízia spočíva v tom, že služba Alexa bude všade tam, kde to naši zákazníci chcú. A to aj vo vnútri auta,”- vyslovil viceprezident Amazon Alexa pre automobilový priemysel.

Náš tip
Garmin uvádza trojicu nových smart hodiniek | NAŽIVO IFA 2017

Ide o skutočne malé zariadenie, ktoré môže byť namontované na čelnom skle vášho automobilu. Ide tak o jednoduché a kompaktné hands-free zariadenie, ktoré navyše plnohodnotne komunikuje s využitím inteligentného asistenta Amazon Alexa. S využitím asistenta môžete zvládnuť veľa úloh. Môžete vyhľadávať informácie o vašej trase, nehodách, počasí, môžete si nechať čítať správy a prehrávať hudbu alebo audio knihy. Poteší tiež interakciou s Garmin navigáciou, stačí zadať príkaz: “Alexa, ask Garmin .. ”

Zdroj: androidcommunity

19.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+